اخوان ماشین

تجهیزات و ماشین آلات فرآوری پسته

گروه صنعتی صنایع فلزی اخوان در راستای میل به ارزش های والای تولید داخلی و حمایت از مصرف کننده از سال 1360 پا به عرصه تولید دستگاه های تخصصی فرآوری و ضبط پسته نهاده است. تولیدات این شرکت با تکیه بر دانش روز و نیروی انسانی جوان و کاآمد در حال تولید و ارائه دستگاه ها به کشاورزان محترم می باشید.
گروه تولیدی صنایع فلزی اخوان با بیش ازچهار دهه تجربه در زمینه تولید دستگاه های تخصصی فراوری پسته همیشه در اندیشه این بوده است که کمترین صدمه حین فرآوری پسته به محصول وارد شود و با به کارگیری فناوری های روز دنیا در صدد بالا بردن کیفیت محصول نهایی شما می باشیم.

پیشنهاد عالی برای مشتری

ویژگی های شگفت انگیز برای شما

به حداقل رساندن نیروی انسانی در حین فراوری پسته

صرفه جویی در وقت و نیروی انسانی

این هدف ما است که مشکل شما را به ساده ترین شکل ممکن حل کنیم

تجزیه و تحلیل آمار شرکت

دستاورد بزرگ برای اخوان ماشین

10000 +

تعداد مشتری

50 +

اعضای تیم

42 +

سالها تجربه

12 +

صادرات به کشور های مختلف

گروه تولیدی

اخوان ماشین

گروه صنعتی صنایع فلزی اخوان در راستای میل به ارزش های والای تولید داخلی و حمایت از مصرف کننده از سال 1360 پا به عرصه تولید دستگاه های تخصصی فرآوری و ضبط پسته نهاده است. تولیدات این شرکت با تکیه بر دانش روز و نیروی انسانی جوان و کاآمد در حال تولید و ارائه دستگاه ها به کشاورزان محترم می باشید.

گروه صنعتی صنایع فلزی اخوان در راستای میل به ارزش های والای تولید داخلی و حمایت از مصرف کننده از سال 1360 پا به عرصه تولید دستگاه های تخصصی فرآوری و ضبط پسته نهاده است. تولیدات این شرکت با تکیه بر دانش روز و نیروی انسانی جوان و کاآمد در حال تولید و ارائه دستگاه ها به کشاورزان محترم می باشید